bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 listopada 2022
  • 5 listopada 2022
  • wyświetleń: 11999

[FOTO] Śmiertelne potrącenie na DK-1. Były duże utrudnienia

W piątek, 4 listopada około godziny 22.00 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby ratunkowe. Na pomoc poszkodowanemu jednak nie było szans. Kierowcy jadący krajową jedynką w stronę Katowic musieli się liczyć z utrudnieniami.

Śmiertelne potrącenie na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 4.11.2022
fot. nadesłane przez czytelnika


Wypadek miał miejsce w rejonie skrzyżowania z ul. Wodną. Jest tam przerwa między barierkami, którą piesi często wykorzystują do przejścia na drugą stronę krajowej jedynki. W tym miejscu już wcześniej dochodziło do potrąceń, także tych z tragicznym skutkiem. Początkowo policja podawała informację, że mężczyzna, ofiara wypadku, miał 57 lat. Dzisiaj wiemy, że miał 65 lat. Na miejscu pracowali śledczy, którzy ustalali szczegóły zdarzenia. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Śmiertelne potrącenie na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 4.11.2022
fot. nadesłane przez czytelnika


Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu - w czasie działania służb ruch pojazdów w kierunku Katowic odbywał się lewym pasem ruchu. Po godzinie 05.30 przywrócono normalny ruch.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.