bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 maja 2017
  • wyświetleń: 1967

Poranna kraksa na krajówce, jedna osoba w szpitalu

Do zdarzenia doszło około godziny 9:00, na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach w pobliżu ulicy stromej. Na jezdni w stronę Bielska-Białej zderzyły się trzy samochody osobowe.

Do zderzenia doprowadził kierowca Seata Leona, który nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go Citroena C1. Siła uderzenia była na tyle duża, że mały francuski samochodzik dobił do Hondy Jazz.

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Strażacy odłączyli akumulatory w rozbitych samochodach i zajęli się neutralizacją płynów eksploatacyjnych, które wylały się na jezdnię. Jedna osoba została odwieziona do szpitala, ale na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Policjanci z drogówki ukarali kierowcę Seata mandatem karnym.

W czasie działań służb, ruch w stronę Bielska-Białej odbywał się prawym pasem. Kierowcy chcący dojechać do stolicy Podbeskidzia musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami. W szczytowym momencie korek miał około dwóch kilometrów. Utrudnienia trwały około godziny.

Poranna kraksa na krajówce, jedna osoba w szpitalu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.