bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 listopada 2022
  • wyświetleń: 4930

Potrącenie pieszej na Szarotki. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia!

W czwartek, 24 listopada przed godziną 18.00 na ul. Szarotki w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta. Sprawca zdarzenia nie udzielił poszkodowanej pomocy i odjechał w nieznanym kierunku.

ReklamaZ relacji świadka wynika, że kobieta przechodziła ze strony lewej na prawą względem ruchu pojazdu jadącego od strony ronda Niemena. Gdy kończyła przechodzić przez jezdnię została potrącona przez samochód osobowy. Świadek nie zapamiętał jaki to dokładnie był pojazd, ale z opisu kształtuje się Suzuki Jimny lub inna podobna mała terenówka.

Jak przekazała nam asp. sztab. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej - policjanci ustalili już ten pojazd i są w trakcie czynności z kierującym (informacja z godziny 18.30). Pieszej na szczęście nic groźnego się nie stało. Obeszło się również bez utrudnień w ruchu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.