bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 29 listopada 2022
  • wyświetleń: 5541

Policjanci prowadzą poszukiwania 17-letniego bielszczanina

Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej prowadzą poszukiwania 17-letniego Jakuba Gadowskiego, który w czwartek 10 listopada 2022 roku samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.

Poszukiwany Jakub Gadowski
Poszukiwany Jakub Gadowski · fot. KMP Bielsko-Biała


- Chłopak po raz kolejny samowolnie opuścił miejsce zamieszkania w dniu 10 listopada i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym i mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania - poinformowała asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

Rysopis poszukiwanego: wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie kol. ciemny blond, twarz owalna, jasna karnacja, oczy kol. niebieskiego. Ubiór: kurtka koloru czarnego, biała czapka z daszkiem, spodnie koloru ciemnozielonego, czarna bluza, buty typu adidas kol. niebieskiego ( wychodząc z domu, zabrał ze sobą również ubrania na zmianę).

Informacje można przekazywać telefonicznie pod numerem 47 857 02 00 lub 47 857 12 55 oraz e-mailowo na adres kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.