bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 29 listopada 2022
  • wyświetleń: 17705

[WIDEO] Agresja na drodze: taksówkarz zepchnął VW pod prąd!

Kilka dni temu trafił do nas film z ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej, gdzie doszło do ostrej awantury między kierowcą Toyoty i Volkswagena. Znamy relację świadka, który twierdzi, że kierowca Toyoty prawdopodobnie chciał się zemścić na kierowcy Volkswagena za to, że ten jechał dość długo lewym pasem. Taksówkarz nieprawidłowo zmienił pas, wyprzedził Volkswagena na przejściu dla pieszych, a następnie zepchnął go na przeciwległy pas ruchu. Tylko dzięki błyskawicznej reakcji kierowcy niemieckiego auta nie doszło do zderzenia. Później było nerwowo, ale to już się nie nagrało.Obecnie nie przewiduje się kar za agresywne zachowanie na drodze, jeżeli nie doprowadziło ono do kolizji lub wypadku. Pojawiają się jednak petycje dotyczące zmian w przepisach, które mają sprawić, że policjanci będą mogli karać kierowców za agresywne zachowanie względem innych uczestników ruchu.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.