bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 grudnia 2022
  • wyświetleń: 10049

Chybie i Landek: dwa potrącenia. Ranny policjant bielskiej drogówki!

We wtorek, 6 grudnia około godziny 16:45 na ul. Bielskiej w Chybiu doszło do groźnego potrącenia. Na czas trwającej akcji ratowniczej droga była zablokowana. Wytyczono objazdy. W miejscowości Landek doszło do potrącenia funkcjonariusza bielskiej drogówki, który pomagał kierowcom objechać zablokowany fragment drogi!

WhatsApp Image 2022 12 06 at 17.00.20
Wypadek w Chybiu - 6.12.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak ustalili cieszyńscy policjanci, w momencie potrącenia przez kierującego Mercedesem Sprinterem, 29-latek miał znajdować się na jezdni, bez elementów odblaskowych. Z relacji świadków wynika, że chwilę wcześniej wyszedł z pobliskiego lokalu gastronomicznego, gdzie w towarzystwie znajomych miał spożywać alkohol. - Nie wyglądało to najlepiej - informuje mężczyzna, który udzielał rannemu pierwszej pomocy. - Na pewno ma złamania i obrażenia wewnętrzne. Dostał mocno - dodaje. Szczegóły i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z cieszyńskiej komendy.

Potrącenie policjanta w miejscowości Landek - 6.12.2022
Potrącenie policjanta w miejscowości Landek - 6.12.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Droga wjazdowa do Chybia była nieprzejezdna. Cieszyńscy policjanci poprosili bielską komendę o pomoc w kwestii organizacji objazdów. Na skrzyżowaniu w centrum miejscowości Landek stanął patrol bielskiej drogówki. Funkcjonariusze kierowali pojazdy na objazd przez Iłownicę i Pierściec. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w pewnym momencie w jednego z mundurowych wjechał Citroen C3 kierowany przez 65-letnią kobietę. Funkcjonariusz w stopniu sierżanta sztabowego został ranny i trafił do szpitala. W placówce medycznej po kompleksowych badaniach okazało się, że obrażenia policjanta nie są poważne i zdarzenie może zostać zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Postępowanie zakończono mandatem dla kierującej Citroenem. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 21:00.

Potrącenie policjanta w miejscowości Landek - 6.12.2022
Potrącenie policjanta w miejscowości Landek - 6.12.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika

rosz, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.