bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2215

Oryginalny sposób na zimową wyprawę? Weź kampera i jedź!

Artykuł sponsorowany:

W ostatnich latach karawaning przyśpieszył. Epidemia pokazała, że ta forma spędzania wolnego czasu i podróżowania dla wielu okazała się strzałem w dziesiątkę. Niestety koszt zakupu wymarzonego samochodu kampingowego często jest porównywalny z kosztem mieszkania. Nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus. Ale przecież można mieć ciastko i zjeść ciastko. Jak? Zapraszamy do krótkiej lektury.

Port w Łebie - 19.11.2022
Port w Łebie - 19.11.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Wystarczy wypożyczyć kampera i cieszyć się ze swobody bycia niezależnym od bazy noclegowej. Jak jednak podróżować zimą? Tutaj z odpowiedzią przychodzi Panda Kamper z Bielska-Białej. Autostar I730 LC PRIVILEGE to kamper typu integra na bazie Fiata Ducato. Co najważniejsze, to kamper zimowy!

Wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria m.in. komplet garnków, talerzy, szklanek, kieliszków i wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne. Ponadto komplet rozkładanych krzeseł, stół, markiza ze ścianami, najazdami poziomującymi, kamerą 360 i np. bagażnikiem na sprzęt sportowy (rowery, deski, narty). Duża lodówka z zamrażarką działa bez dostępu do zewnętrznego źródła energii zarówno w trakcie jazdy jak i na postoju.

Autostar I730 LC PRIVILEGE, Panda Kamper w Bielsku-Białej · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Wnętrze to kwintesencja luksusu i wygody. Niezależne ogrzewanie gazowe nie pozwoli Wam zmarznąć nawet w najzimniejszych zakątkach Europy. Kamper jest samowystarczalny, co oznacza, że nie trzeba szukać pola kampingowego. Można stanąć gdziekolwiek, a to m.in. dzięki panelom solarnym, które doładowują pokaźny komplet baterii pokładowych. 160-litrowy, podgrzewany zbiornik na wodę białą wystarczy na kilka dni w totalnej dziczy bez dostępu do cywilizacji. Podobnie sprawa ma się ze zbiornikami na wodę szarą i czarną - one także nie zamarzną dzięki dodatkowej izolacji i zimowym podgrzewaczom.

Jazda tym sprzętem jest możliwa dla każdego kierowcy, bowiem Autostar I730 LC jest na kategorię B. Trzeba tylko pamiętać o gabarytach pojazdu, które tylko na pierwszy rzut oka mogą wystraszyć przeciętnego kierowcę. Tak naprawdę podróż jest komfortowa i bezstresowa zarówno dla kierowcy jak i pasażera, który ma do dyspozycji wygodny kapitański fotel. Co ciekawe, zintegrowane pasy bezpieczeństwa dają możliwość obrócenia fotela pasażera w trakcie jazdy. Można dzięki temu np. obrócić się tyłem do kierunku jazdy, odpalić Netflixa i delektować się ulubionym serialem popijając grzane wino. Coś pięknego!

Miejsca nie zabraknie!
Miejsca na najpotrzebniejsze rzeczy na pewno nie zabraknie! · fot. mat. prasowe / Autostar


Autostar I730 LC PRIVILEGE jest dedykowany dla czterech osób. Pełne ubezpieczenie zapewnia spokój "z tyłu głowy" podczas podróży. Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od terminu i długości wyjazdu. Kontakt pod numerem 451-066-628. Panda Kamper to sprzęt naszego dobrego kolegi, więc na hasło Bielskie Drogi bardzo atrakcyjny rabat. Sami podróżowaliśmy tym cackiem i szczerze polecamy!