bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 grudnia 2022
  • wyświetleń: 17530

[FOTO] Niezabezpieczony ładunek przewrócił przyczepę na rondzie

Sporo szczęścia w nieszczęściu - można to śmiało powiedzieć o wczorajszym zdarzeniu w Mazańcowicach. Ważąca blisko 10 ton maszyna budowlana przewróciła się na przyczepie. Do zdarzenia doszło przy zjeżdżaniu z ronda. Jak się okazało, ładunek nie był należycie zabezpieczony.

Ładunek spadł z przyczepy w Mazańcowicach - 20.12.2022 · fot. nadesłane przez czytelników


Przewracający się na przyczepie sprzęt spowodował jej wywrócenie. Szczęśliwie nikt nie znajdował się w pobliżu i nikt nie ucierpiał. Podniesienie ciężkiego ładunku za pomocą specjalistycznego sprzętu trwało kilka godzin. W tym czasie ul. Starobielska w Mazańcowicach była częściowo wyłączona z ruchu. Jak informuje asp. sztab. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej, policjanci ukarali kierowcę mandatem, a jako przyczynę zdarzenia wskazano nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku naruszającego stateczność pojazdu (Art. 86. KW - Zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym).

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.