bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 30 grudnia 2022
  • wyświetleń: 396

Okna Machalica - sprzedaż oraz montaż stolarki okiennej

Materiał partnera:

Szczelne i trwałe okna są niezbędnym elementem każdego budynku - niezależnie od typu konstrukcji oraz stylu w jakim jest utrzymana. Firma Okna Machalica posiada doświadczenie od 2008 roku w zakresie montażu okien w budynkach mieszkalnych oraz firmowych. Dzięki temu obecnie możemy proponować naszym klientom jedynie najlepsze oferty - sprzedaży oraz montażu okien różnego typu. Wyróżnia nas umiejętność rozpoznania produktów premium, współpracujemy jedynie z najlepszymi markami, do których zaliczyć można Aluplast, Veka, Aluprof czy Cortizo.

montaż okien bielsko
fot. mat. prasowe


Różnorodny asortyment

Personalizacja świadczonych przez nas usług rozpoczyna się już na etapie wyboru okien. Wysokiej jakości produkty dostępne w naszym asortymencie pomagamy dobrać tak, by spełniały wszystkie oczekiwania przyszłych użytkowników. Różnorodność oferty obejmuje profile PVC oraz aluminiowe, które dopasowuje się do konkretnych warunków. W sprzedaży posiadamy także osłony okienne - rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe. Uzupełnieniem oferty są drzwi zewnętrzne oraz bramy garażowe. Można zatem powiedzieć, że nasza firma pozwala w kompleksowy sposób wyposażyć dom mieszkalny w stolarkę okienną i drzwiową oraz osłony zewnętrzne.

Profesjonalny montaż stolarki okiennej

Montaż okien, który oferujemy wymaga wiedzy oraz doświadczenia. Specjalizujemy się w instalacji konstrukcji okiennych i fasadowych - niezależnie od rodzaju budynku oraz konstrukcji okien. Obok standardowej usługi montażu stolarki okiennej oferujemy także montaż w warstwie docieplenia przy użyciu różnych konsol przygotowywanych pod konkretne zlecenie. W przypadku montażu okien z aluminiowym profilem do wyboru są modele marek Aluprof oraz Cortizo natomiast dostępne okna PVC sygnowane są przez firmy Veka oraz Aluplast. Wszystkie oferowane produkty wyróżnia trwałość, estetyczne wykończenie oraz wieloletnia gwarancja funkcjonalności.

Istotnym elementem naszej pracy jest kontakt z klientem oraz udzielanie porad w zakresie doboru rozwiązania. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia w celu stworzenia domu mieszkalnego o dobrej izolacyjności cieplnej i akustycznej. Więcej informacji na stronie www.oknamachalica.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.