bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3451

Motocykl w barierkach na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

Do zdarzenia doszło około godziny 14:30 w Czechowicach-Dziedzicach na DK-1

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, do którego doszło około godziny 14:30 w Czechowicach-Dziedzicach na DK-1, około 590 kilometra na jezdni w stronę Katowic (okolice skrzyżowania z ul. Zieloną) . 40-letek kierujący motocyklem marki Honda z nieustalonych przyczyn utracił panowanie nad maszyną i chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem „położył” motocykl na jezdni, który najpierw wpadł do rowu, a następnie uderzył w barierki. Z koziołkującej maszyny oderwał się kufer, który uderzył w Citroena C2.

Motocyklista z ogólnymi obrażeniami ciała trafiał do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych obrażeń i okoliczności zdarzenia. Sprawę prowadzi Wydział Ruchu Drogowego KMP Bielsko-Biała. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że motocykliście nie stało się nic poważnego i niebawem powinien zostać wypisany ze szpitala.

Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 1, trwały około godziny.

Motocykl w barierkach na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.