bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 stycznia 2023
  • wyświetleń: 5104

Poranne potrącenie 15-latki na ul. Wyzwolenia w Hałcnowie

W poniedziałek, 2 stycznia około godziny 6.40 na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na wysokości sklepu Paulinka, w rejonie skrzyżowania z ul. Krzemionki samochód osobowy potrącił 15-letnią dziewczynę. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 59-letni kierowca Mercedesa poruszał się w stronę Pisarzowic. Z przeciwnego kierunku pojazdy stały w korku. Spomiędzy stojących aut, na przejście dla pieszych weszła 15-letnia dziewczyna. Piesza poruszała się ze strony lewej, na prawą względem ruchu Mercedesa. Była przysłonięta przez stojące pojazdy i weszła wprost pod koła Mercedesa.

Poszkodowana trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że na szczęście nie doznała żadnych poważnych obrażeń. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję drogową. Sprawcą uznany został kierowca Mercedesa. Nieznaczne utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.