bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 stycznia 2023
  • wyświetleń: 6151

[WIDEO] Skąd tyle wypadków na przejściach dla pieszych?

Sytuacja z dzisiejszego poranka na al. Andersa w Bielsku-Białej, gdzie codziennie dochodzi do setek wykroczeń związanych z wyprzedzeniem na przejściu dla pieszych. Dochodzi tam także często (może już nie w setkach) do tego typu sytuacji. Jeśli ktoś nie ma świadomości to przypomnijmy, że to co zrobili kierowcy Kia i Skody to obecnie najpoważniejsze wkroczenie w taryfikatorze. 1500 zł mandatu i 15 punktów karnych - tyle przewidział ustawodawca. Drugie tego typu wykroczenie popełnione w ciągu dwóch lat to 3000zł mandatu i kolejne 15 punktów karnych, które skutkuje zatrzymaniem uprawnień.Skąd informacje o tak dużej liczbie wykroczeń właśnie z tym miejscu? Kilka tygodni temu w ramach eksperymentu podglądaliśmy przejście dla pieszych z powietrza. W ciągu zaledwie 15 minut i 37 sekund nagrania, zaobserwowaliśmy 46 wkroczeń. Pełny materiał znajdziecie tutaj.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.