bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 stycznia 2023
  • wyświetleń: 37205

[FOTO] Kęty: Śmiertelne potrącenie na torowisku. Nie żyje 14-latka

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności w jakich doszło do śmiertelnego wypadku kolejowego. Pociąg osobowy potrącił 14-latkę, która z nieznanych przyczyn znalazła się na torowisku.

Potrącenie przez pociąg w Kętach - 5.01.2023
Wypadek w Kętach - 5.01.2023 · fot. KPP Oświęcim


W czwartek, 5 stycznia o godzinie 8.30 w Kętach-Podlesiu doszło do tragicznego wypadku kolejowego. W trakcie czynności policjanci ustalili, że pociąg osobowy relacji Kraków - Bielsko-Biała potrącił młodą kobietę, która z nieznanych przyczyn znalazła się na torowisku. W wyniku potrącenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Jej personalia były ustalane, bowiem ofiara nie miała przy sobie dokumentów.

Przed południem policjanci ustalili tożsamość młodej kobiety, która poniosła śmierć na torowisku w Kętach - Podlesiu. To 14-letnia mieszkanka powiatu oświęcimskiego. Uczennica jednej ze szkół ponadpodstawowych w powiecie oświęcimskim.

W trakcie prowadzonego śledztwa zostaną wyjaśnione okoliczności tego tragicznego wypadku kolejowego. Ruch pociągów na tej trasie był wstrzymany kilka godzin.

Potrącenie przez pociąg w Kętach - 5.01.2023
Wypadek w Kętach - 5.01.2023 · fot. KPP Oświęcim

sid / bielskiedrogi.pl

źródło: KPP Oświęcim

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.