bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 8 stycznia 2023
  • wyświetleń: 10824

[WIDEO] Centymetry od tragedii na przejściu dla pieszych

Materiał z połowy grudnia, gdy cały region był pokryty grubą warstwą śniegu. Miejsce akcji Mazańcowice, ul. Starobielska. Trzeba przyznać, że dzieci stanęły na wysokości zadania i dokładnie upewniły się czy mogą wejść na jezdnię - to prawdopodobnie uratowało im zdrowie, a być może i życie. Owszem, to kierowca Peugeota powinien zachować szczególną ostrożność w obrębie przejścia dla pieszych, ale trzeba pamiętać, że auto w miejscu się nie zatrzyma. Zwłaszcza w takich warunkach. Gdyby wszyscy piesi zachowywali się tak jak ta dwójka nieletnich, to ilość wypadków na pasach byłaby zupełnie znikoma.

ReklamaZachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.