bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 stycznia 2023
  • 10 stycznia 2023
  • wyświetleń: 20487

[FOTO] Śmiertelny wypadek w gm. Chybie. Hyundai uderzył w drzewo

W niedzielę, 8 stycznia przed godziną 19.00 na ul. Jesionowej w miejscowości Frelichów (gm. Chybie) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga trafiła do szpitala. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Frelichów: śmiertelny wypadek na ul. Jesionowej - 8.01.2023
Frelichów: śmiertelny wypadek na ul. Jesionowej - 8.01.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 40-letni kierowca samochodu marki Hyundai, na łuku drogi z nieznanych na razie przyczyn utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była potężna. Kierowca zginął na miejscu. Zostały podjęte próby jego reanimacji, ale nie było szans na pomoc, obrażenia były zbyt poważne.

Pasażer przeżył - ma złamania i liczne obrażenia, ale wstępnie wiadomo, że nie ma zagrożenia jego życia. 37-latek trafił do szpitala. Czynności w sprawie śmiertelnego wypadku prowadzą policjanci KPP Cieszyn. Śledztwo nadzoruje Prokuratura.

Frelichów: śmiertelny wypadek na ul. Jesionowej - 8.01.2023
Frelichów: śmiertelny wypadek na ul. Jesionowej - 8.01.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.