bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 stycznia 2023
  • wyświetleń: 12823

[FOTO] Solidna kraksa na Wiślance. Chłodnia roztrzaskana o drzewo

W czwartek, 12 stycznia chwilę po godzinie 10.00 na DK-81 w Zbytkowie doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na pasie w stronę Katowic, w rejonie skrzyżowania z ul. Wspólną zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowy Mercedes i dostawcze Iveco. Kraksa wyglądała bardzo groźnie, ale szczęśliwie nikomu nie stało się nic poważnego. Nie obeszło się jednak bez utrudnień w ruchu.

Kraksa w Zbytkowie - 12.01.2023 · fot. nadesłane przez czytelników


Kierowca dostawczego Iveco skręcał w prawo w ul. Wspólną. W pewnym momencie na jego tył najechał ciężarowy Mercedes z naczepą typu laweta (tzw. podczołgówka). Siła uderzenia była na tyle duża, ze Iveco zrobiło obrót o 180 stopni i tyłem uderzyło w drzewo. Skrzynia ładunkowa (chłodnia) została doszczętnie zniszczona, a niemalże cały ładunek wysypał się na zewnątrz. Były to produkty spożywcze.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Uczestnikom udzielono podstawowej pomocy medycznej. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Utrudnienia w ruchu trwały trzy godziny.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.