bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1485

Będą odtwarzać nawierzchnie dróg po budowie kanalizacji. Utrudnienia

Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach informuje o utrudnieniach w ruchu w rejonie czechowickich ulic: Kruczej, Pawiej, Żurawiej, Nowej, Kamionki, Napierskiego, Oliwnej, Krętej, Krokusów, Hiacyntów i Przebiśniegów.

objazd, zakaz wjazdu, roboty drogowe
Będą odtwarzać nawierzchnie dróg po budowie kanalizacji. Utrudnienia · fot. um.czechowice-dziedzice.pl


- W związku z planowanymi pracami związanymi z odtworzeniem nawierzchni ulic Kruczej, Pawiej, Żurawiej, Nowej, Kamionki, Napierskiego, Oliwnej, Krętej, Krokusów, Hiacyntów i Przebiśniegów po pracach kanalizacyjnych i wodociągowych realizowanych w ramach Kontraktu IV "Budowa kanalizacji sanitarnej i modernizacja sieci wodociągowej na obszarze Czechowic-Dziedzic - Południe. Część 1", informujemy że od 16.01 - na w/w ulicach występować będą utrudnienia w ruchu - poinformowało Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

Ulice Żurawia, Nowa, Kamionki, Napierskiego, Oliwna w ciągu dnia będą nieprzejezdne lub częściowo nieprzejezdne ze względu na technologię prowadzenia robót - termin realizacji prac zależny będzie jednak od warunków atmosferycznych.

Podczas prowadzenia prac brukarskich na ulicy Kruczej i Pawiej oraz prac związanych z regulacją włazów i zaworów na ulicy Krętej, Krokusów, Hiacyntów i Przebiśniegów w ciągu dnia będą występowały utrudnienia w ruchu.

O wszelkich niedogodnościach na w/w ulicach mieszkańcy - jak zapewnia PIM - będą informowani na bieżąco przez wykonawcę, w miarę postępu realizacji prac. O utrudnieniach związanych z pracami odtworzeniowymi na pozostałych drogach, mieszkańcy będą informowani w odrębnych komunikatach.

PIM prosi o stosowanie się do komunikatów i dostosowanie się do tymczasowego oznakowania dróg. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie ostrożności.

Planowane wyłączenia można znaleźć tutaj.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.