bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

 • 17 stycznia 2023
 • wyświetleń: 2618

Jak działają certyfikaty IT? Jaki poziom ma kurs online GoIT?

Materiał partnera:

Nowe perspektywy w branży IT? To możliwe z wykorzystaniem szkoleń proponowanych przez GoIT. Wybór odpowiedniej ścieżki nauczania to podstawa, aby zdobyć niezbędne kwalifikacje, a w ramach ukończenia kursu otrzymać także stosowny certyfikat. Dowiedz się więcej o tym, czy warto wziąć udział w szkoleniu online z certyfikatem. Nowa praca czeka na Ciebie!

it


Profesjonalne szkolenia od GoIT obejmują wiele zagadnień związanych z IT oraz programowaniem. Kursy online z certyfikatem dzielą się na trzy podstawowe zagadnienia:

 1. Hard Skills - obejmują HTML, CSS, hosting www, JavaScript, React.js, czy Node.js a także procesy tworzenia projektów webowych od podstaw.
 2. Soft Skills - ta kategoria dotyczy nauczania zarządzania czasem pracy, znajomością terminów związanych z rozpoczynaniem kariery w IT, a także zwiększania efektywności pracy.
 3. Carrer Skills - w ramach takiego kursu dowiesz się, jak poprawnie napisać CV i na co zwrócić uwagę podczas tworzenia.


Jako przyszły kursant możesz zdecydować się na szkolenie w wersji:

 • Basic,
 • Online+,
 • Online Deluxe.


To trzy formy nauczania, po których zawsze otrzymasz certyfikat. Dostęp do platform e-learningowych, wysoka kompetencja szkoleniowców oraz szeroki zakres merytoryczny kursu - to główne cechy, jakie wyróżniają kursy premium dla osób rozpoczynających karierę Iub chcących poszerzyć swoją wiedzę, potwierdzając ją finalnie certyfikatem.

Wbrew pozorom nasza platforma szkoleniowa daje ogromne możliwości w zdobywaniu nowych kompetencji programistycznych i nie tylko.

Dlaczego już dziś powinieneś kupić nasze kursy IT online?Kursy IT online to doskonały sposób na zdobycie wiedzy i doświadczenia. Dzięki formule szkoleń możesz uczyć się we własnym tempie. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje w zakresie poruszanej tematyki. Zainwestuj w siebie już dziś, odkrywając wszystkie wspaniałe opcje kursów. Najchętniej wybierane szkolenia, to:Darmowe kursy IT online w GoIT pozwolą nie tylko na poszerzenie swoich umiejętności podstawowych, ale także poznanie możliwości dalszego rozwoju w branży technologicznej. Aby jednak zapoznać się z wysoce zaawansowanymi zagadnieniami, warto postawić na sprawdzone szkolenia, które pozwalają nauczyć się praktycznie wszystkiego, co niezbędne do pracy w nowym zawodzie — nie tylko jako programista. Jest wiele powodów, dla jakich warto wybrać learning w GoIT, a mianowicie:

 • nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych,
 • szansa nauczenia się nowych języków programowania,
 • pełne wsparcie HR,
 • bogate portfolio po kursie
 • indywidualne wsparcie mentora,
 • wiele prac technicznych i rozwijających tzw. soft skills,
 • gwarantowane zatrudnienie po ukończeniu szkolenia (w ramach pakietu Online Delux).


Co to jest certyfikacja IT?Certyfikacja IT to proces uzyskiwania potwierdzenia swoich kompetencji w konkretnym obszarze technologii. Może to obejmować takie obszary jak oprogramowanie, sprzęt komputerowy, sieci, czy bazy danych. Aby uzyskać certyfikat IT, osoba musi ukończyć egzamin, który sprawdza wiedzę i umiejętności nabyte w czasie trwania lekcji i testów.

Posiadanie certyfikatu może być ważne dla pracodawców, ponieważ pokazuje, że dana osoba ma niezbędne umiejętności i wiedzę do pracy z określonymi technologiami. Oferuje również pewien stopień pewności, że dana osoba jest wystarczająco kompetentna, aby powierzyć jej wrażliwe informacje i dane. Ponadto, jego posiadanie może otworzyć o wiele więcej możliwości zatrudnienia — zarówno w kwestii obejmowanego stanowiska, jak i zarobków.

tester aplikacji


Ile kosztuje kompletny kurs certyfikacyjny GoIT?Zanim zdecydujesz się na odbycie profesjonalnego, certyfikowanego kursu GoIT, koniecznie sprawdź ceny szkoleń. Wahają się one od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Warto jednak zainwestować nawet większą kwotę w rozwój osobisty, który finalnie da Ci gwarancję zatrudnienia w branży IT i szansę na osiągnięcie naprawdę wysokich zarobków, które nawet dwukrotnie przewyższają koszty zapisania się na kurs ze zdobywaniem certyfikatów.

Wybór GoIT to szansa, aby zostać zauważonym przez potencjalnych pracodawców.