bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 czerwca 2017
  • wyświetleń: 10486

Wyrwał dach w BMW, niecodzienna kolizja na Piekarskiej

Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło dziś na ul. Piekarskiej około godziny 14:00.

Reklama

Z przejeżdżającego ulicą Piekarską ciężarowego Iveco, wysunęła się podpora boczna służąca do stabilizacji pojazdu w czasie pracy na postoju. Pech chciał, że na poboczu stało zaparkowane BMW, które stanęło na drodze wystającej podpory. Siła uderzenia była bardzo duża i samochód został mocno zniszczony. Z punktu widzenia technologii naprawy, nadaje się tylko i wyłącznie do kasacji.

Sytuacja była bardzo niebezpieczna. Do zdarzenia doszło w momencie gdy kilkuset pracowników pobliskiej fabryki kończy i zaczyna nową zmianę. Na chodniku było sporo osób. Szczęśliwie w momencie zdarzenia nikt nie znajdował się w pobliżu.

Na miejscu pracują policjanci z bielskiej drogówki, którzy ustalają przyczynę wysunięcia się podpory z samochodu ciężarowego. Niewykluczone, że doszło do awarii, ponieważ cześć nowego typu samochodów z takim osprzętem ma zabezpieczenie, które informuje kierowcę o braku ręcznego zablokowania tzw. łapy przed samoistnym wysunięciem się w trakcie jazdy.

Wyrwał dach w BMW, niecodzienna kolizja na Piekarskiej · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.