bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 24 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2466

Chmielowe Podcienia - najlepsze licytacje WOŚP w mieście!

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w ten weekend. W Bielsku-Białej zaplanowano wiele atrakcji. Jest masa ciekawych inicjatyw i naprawdę nie sposób nam pokazać wszystkie. Jest jednak taki człowiek, który zasługuje na wyróżniony wpis. To Pan Krzysztof Łukaszewski, który wraz z przyjaciółmi, synem i wnukiem od lat organizuje licytacje w swoim lokalu mieszczącym się tuż przy bielskiej starówce.

Krzysztof Łukaszewski
Krzysztof Łukaszewski, organizator licytacji w Chmielowych Podcieniach. Z puszką WOSP można go spotkać co roku na pl. Chrobrego w Bielsku-Białej. Zdjęcie archiwalne z 2020 roku · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Pan Krzysztof to bielski przedsiębiorca działający równolegle w kilku branżach. Od blisko roku mocno zaangażowany w pomoc dla Ukrainy. W związku z tą inicjatywą wspólnie z Agnieszką Bauer założył "Fundację Our Power - Czas Pomocy". Jest związany z WOŚP od samego początku. W jego Chmielowych Podcieniach jak co roku na chętnych czekają dziesiątki wyjątkowych przedmiotów, które można wylicytować. W 2020 roku to właśnie tam odbyła się najważniejsza w mieście licytacja - złote serduszko zlicytowano za bagatela 35000zł!

Loading...


W tym roku także nie zabraknie atrakcji. Wśród oferowanych przedmiotów znajdą się m.in. vouchery na loty szybowcem i motoszybowcem, voucher na rejs dla 8 osób jachtem dwumasztowym i kurs żeglarski, eleganckie pióra, obrazy, rękodzieła i niezliczone bony podarunkowe od różnych firm. Wszystko można znaleźć na stronie Facebook. Finał licytacji w niedzielę, 29 stycznia o godzinie 20.00. Osoby, które nie mogą dotrzeć na miejsce, mogą licytować telefonicznie. Wszystkie szczegóły do uzgodnienia z organizatorem.

Na licytujących w Chmielowych Podcieniach czekają liczne atrakcje · fot. mat. organizatora

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.