bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 lutego 2023
  • wyświetleń: 10473

[FOTO] Auto wylądowało w korycie. Kierująca miała sporo szczęścia

W środę, 1 lutego około godziny 7.00 na ul. Jasienickiej w Międzyrzeczu Górnym doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca Fiatem Punto, na śliskiej jezdni utraciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi. Auto zatrzymało się w betonowym korycie lokalnego potoku.

Samochód wpadł do koryta w Międzyrzeczu Górnym - 1.02.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym. Na miejsce skierowano dwa zastępy z JRG-2 w Bielsku-Białej, miejscową jednostkę OSP i ratowników medycznych. Kobieta kierująca Fiatem trafiła pod opiekę medyków. Na szczęście jej obrażenia okazały się powierzchowne. Jak przekazała nam asp. szt. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową, będącą następstwem niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych. Kierująca była trzeźwa i posiadała prawo jazdy. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.