bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 28 lutego 2023
  • wyświetleń: 2201

Wykazali się kompletnym brakiem wyobraźni. Wsiedli pijani za "kółko"

Od soboty do poniedziałku na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego zatrzymano siedmiu kierowców, którzy wykazali się kompletnym brakiem wyobraźni. Postanowili oni wsiąść za "kółko" po alkoholu. Policja apeluje - zwracajmy uwagę na stan kierowcy, z którym wsiadamy do samochodu.

pijany kierowca, alkohol
Wykazali się kompletnym brakiem wyobraźni. Wsiedli pijani za "kółko" · fot. Oskar Piecuch / bielsko.info


W sobotę w Bielsku-Białej na terenie osiedla Złote Łany policjanci zatrzymali 35-letniego obywatela Ukrainy, który kierował pojazdem marki Volkswagen, mając 3 promile alkoholu w organizmie.

W niedzielę policjanci udaremnili jazdę kolejnym trzem bezmyślnym kierowcom. Wśród nich mężczyźnie poruszającym się seatem ulicą Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach, u którego badanie wykazało przeszło dwa promile.

W poniedziałek na bielskich drogach zatrzymanych zostało kolejnych trzech kierowców. Kobieta - obywatelka Ukrainy mając prawie trzy promile, jechała mazdą ulicą Młyńską w Bielsku-Białej.

Policjanci ponowili apel o rozsądek i trzeźwość za kierownicą.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.