bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 marca 2023
  • wyświetleń: 3669

[FOTO] Pożar samochodu na os. Kopernika. Interweniowali strażacy

Do pożaru samochodu osobowego doszło we wtorek, 28 lutego przy ul. Spółdzielców w Bielsku-Białej - to osiedle Kopernika. Na miejscu interweniowali strażacy.

Pożar samochodu osobowego przy ul. Spółdzielców w Bielsku-Białej - 28.02.2023
Pożar samochodu osobowego przy ul. Spółdzielców w Bielsku-Białej - 28.02.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Tomek


Strażacy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 14.29. Po dojeździe na miejsce strażacy zabezpieczyli teren akcji. W wyniku rozpoznania ustalono, że doszło do pożaru samochodu Opel Mokka zaparkowanego na parkingu - auto było puste, stwierdzono brak osób poszkodowanych.

Interwencja straży pożarnej przy ul. Spółdzielców w Bielsku-Białej - 28.02.2023
Interwencja straży pożarnej przy ul. Spółdzielców w Bielsku-Białej - 28.02.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Działania strażaków polegały na podaniu prądu wody w natarciu na palący się pojazd oraz drugi samochód VW Polo stojący obok. Po ugaszeniu pożaru sprawdzono ponownie obydwa auta. Straty oszacowano na 60 tysięcy złotych. Działania ratownicze zakończono o godzinie 14.59. Przyczynę pożaru ustalą policjanci.

Wynajem długoterminowy aut, szczególnie w przypadku samochodów elektrycznych lub dostawczych, staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców i osób prywatnych. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy mogą korzystać z nowoczesnych i ekologicznych pojazdów bez konieczności ich zakupu i ponoszenia kosztów utrzymania. Wynajem długoterminowy samochodów elektrycznych może być szczególnie korzystny dla przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić do swojej floty pojazdy przyjazne dla środowiska, jednocześnie oszczędzając na kosztach paliwa i konserwacji. Z kolei wynajem długoterminowy samochodów dostawczych umożliwia przedsiębiorcom elastyczne zarządzanie flotą pojazdów, w zależności od bieżących potrzeb firmy. Dlatego też wynajem długoterminowy samochodów, zwłaszcza elektrycznych i dostawczych, stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla wielu firm i osób prywatnych, które chcą korzystać z nowoczesnych i funkcjonalnych pojazdów bez konieczności ich zakupu.*


* Artykuł zawiera lokowanie produktu.

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.