bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 czerwca 2017
  • wyświetleń: 345

Ecomobilni - kampania edukacyjna

Wczoraj w Bielsku-Białej odbyła się konferencja w ramach ruszającej kampanii „Ecomobilni”, dotycząca obniżania emisji CO2 w transporcie.

Reklama

Spotkanie obyło się w Sali Konferencyjnej Hotelu Dębowiec. W ramach konferencji w aktywnej dyskusji można było dowiedzieć się min. o nowinkach technologicznych związanych z ciągle rozwijającą się branżą transportu. Poruszono również tematy związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego i sposobami na jego poprawę. Licznie zgromadzona publiczność skupiająca ludzi z branży motoryzacyjnej aktywnie uczestniczyła w owocnej dyskusji. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Bielsko-Biała, przedstawili obszerne statystyki dotyczące wypadkowości w pow. bielskim, a swoje argumenty przedstawili ludzie cieszący się znakomitym autorytetem w dziedzinie transportu i szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Nagrania audio ze spotkania możecie posłuchać w Radiu Bielsko – kliknij tutaj.

Ecomobilni - kampania edukacyjna · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.