bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4640

Bielscy policjanci pilotowali samochód na porodówkę

Reklama

Wczoraj około godz. 9.30 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej: sierż. Sławomir Kymona i sierż. Damian Gacek patrolowali drogi w rejonie miejscowości Rudzica. W pewnym momencie zauważyli Fiata Bravo, którego kierowca wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierowcę w związku z popełnionym wykroczeniem. Jak się jednak okazało kierujący miał bardzo przekonujące wytłumaczenie swojego zachowania.

W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna wiezie żonę do szpitala w Bielsku-Białej, gdyż ta właśnie zaczęła rodzić. Policjanci bez chwili wahania odstąpili od dalszych czynności służbowych i w celu zapewnienia sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego przejazdu młodych rodziców. Za zgodą dyżurnego KMP w Bielsku-Białej na sygnałach pilotowali Fiata aż do szpitala.

Bielscy policjanci pilotowali samochód na porodówkę
fot. KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.