bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 20 marca 2023
  • wyświetleń: 678

EKODOMY - ekologiczne domy z drewna

Materiał partnera:

Ekologiczne podejście do życia obejmuje kolejne jego sfery. Obok korzystania z odnawialnych źródeł energii coraz popularniejsze stają się domy drewniane - o różnym przeznaczeniu. Dom-Hurt Eko Domy to producent wysokiej jakości konstrukcji drewnianych. Obiekty wykonywane są w oparciu o dostępne w katalogu projekty lub też na bazie nowej, dostarczonej przez inwestora koncepcji. Jesteśmy firmą, która zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Szeroka oferta dopasowana do klienta
Specjalizujemy się w tworzeniu ekologicznych konstrukcji drewnianych różnego typu. Obok domków letniskowych i rekreacyjnych niezwykle popularne stają się w ostanim czasie również domy drewniane mieszkalne. Nasza oferta w ramach domów letniskowych obejmuje konstrukcje szkieletowe, z bali bądź też z litej belki - w wariantach parterowych lub posiadających poddasze. Zróżnicowane pod względem architektonicznym koncepty mogą być wyposażone w taras czy balkon, opcjonalna oferta obejmuje również ocieplenie budowy z wykorzystaniem wełny.

W przypadku domków drewnianych mieszkalnych katalog firmy Ekodomy obejmuje domy z drewna bądź belki, w wariantach z fundamentami lub z piwnicą. Drewniane konstrukcje wznoszone w ramach usługi wyróżnia trwałość, zróżnicowanie stylów oraz funkcjonalność.

Innymi funkcjonalnymi drewnianymi konstrukcjami dostępnymi w naszym katalogu są: altany które mogą być eksploatowane jako domki narzędziowe lub ogrodowe, wiaty samochodowe i garaże, a także pawilony handlowe - kioski o różnej powierzchni. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują ośrodki wypoczynkowe - tworzone przez połączenie kilku lub kilkunastu domków drewnianych z bali bądź szkieletowych. Oczywiście w przypadku zakupu gotowych konstrukcji, takich jak wiaty - nasi specjaliści zajmują się ich montażem.

Wysoka jakość obsługi

Istotnym elementem naszej działalności jest współpraca z Klientem na etapie konceptualnym. Pomagamy w wyborze najlepiej pasującego do okoliczności i możliwości projektu. Podejmujemy się realizacji różnorodnych projektów nie tylko w regionie Podbeskidzia, ale i na terenie całego kraju a nawet poza jego granicami.

Przedsiębiorstwo Eko Domy wyróżnia korzystanie z ekologicznych materiałów oraz metod budowlanych, które w jak najmniejszym stopniu wpływają na środowisko naturalne. Posiadamy szerokie i wieloletnie doświadczenie w zakresie wznoszenia konstrukcji drewnianych. Nasze projekty są nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale i maksymalnie komfortowe w użytkowaniu. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów przez 7 dni w tygodniu. W naszej siedzibie w Łodygowicach znajduje się stała ekspozycja oraz Dział Sprzedaży. Dzięki temu podjęcie decyzji o kupnie nowego domu - w dowolnym celu - staje się o wiele prostsze.