bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 czerwca 2017
  • wyświetleń: 19068

Makabryczny wypadek na Grażyńskiego, motocyklista walczy o życie

Dziś po godzinie 6.00 na ulicy Grażyńskiego doszło do poważnego wypadku. Na wysokości bramy fabryki FCA zderzyła się osobówka i motocykl. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Walczy o życie.

Ze wstępnych informacji wynika, że 46-letni kierowca samochodu marki Peugeot, włączając się do ruchu z parkingu przy zakładzie, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym ulicą Grażyńskiego 24-letnim motocykliście.

Po uderzeniu motocyklista przeleciał ok. 20m w powietrzu i uderzył o asfalt. Młody chłopak nie dawał żadnych oznak życia. Reanimacja rozpoczęta przez świadków, która później była kontynuowana przez załogę pogotowia ratunkowego powiodła się. Ranny z ciężkimi obrażeniami został odwieziony do szpitala.

Oba pojazdy zostały zabezpieczone do dalszych czynności prokuratury. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Warto wspomnieć, że widoczność podczas wyjazdu z parkingu przy bramie nr 2 jest bardzo zła. Wyjazd znajduje się na zakręcie ulicy Grażyńskiego, na którym dodatkowo roi się od samochodów zaparkowanych niemalże przy krawędzi jezdni.

Makabryczny wypadek na Grażyńskiego, motocyklista walczy o życie
fot. bielsko.info


Makabryczny wypadek na Grażyńskiego, motocyklista walczy o życie
fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.