Informacje
- 29 marca 2023
- wyświetleń: 2141
Gruzin jeździł na "podwójnym gazie". Musi powrócić do Gruzji
Funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w trakcie wykonywania obowiązków służbowych zatrzymali cudzoziemca niepożądanego na terytorium RP.

27 marca funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej przeprowadzili kontrolę legalności pobytu wobec obywatela Gruzji.
- Okazało się, że mężczyzna jest osobą niepożądaną na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Na cudzoziemcu ciąży prawomocny wyrok sądowy za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości - informuje Szymon Mościcki, rzecznik prasowy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej.
Komendant PSG w Bielsku-Białej wszczął postępowanie w sprawie wydania Gruzinowi decyzji o zobowiązaniu do powrotu.
ZOBACZ TAKŻE
Pijani obcokrajowcy i ciężarówki - potencjalni zabójcy drogowi na bielskich ulicach
Gorący temat[FOTO] Pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia. Siedem osób rannych!
53-letni Norweg na rowerze pod wpływem alkoholu. Skończyło się mandatem 2500 zł
[FOTO] Pijany kierowca roztrzaskał się o barierki na S-1 w Gilowicach
Skradziony ciągnik siodłowy odzyskany w Hiszpanii dzięki międzynarodowej współpracy
Pijana kierująca zatrzymana przez bielskich ratowników w Pisarzowicach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









