bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 13 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5525

Pijacka szarża po chodnikach zakończona bijatyką ze świadkami

Do zdarzenia doszło około godziny 19:30 na ul. Lelewela w Bielsku-Białej. Świadkowie zauważyli Forda Mondeo, którego kierująca poruszała się slalomem po jezdni. W pewnym momencie samochód zjechał z drogi na chodnik i taranując rosnące na pasie zieleni drzewka kontynuował jazdę chodnikiem. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów samochód z impetem zatrzymał się na drzewie.

Reklama

Kompletnie pijana kierująca próbowała uciec z miejsca zdarzenia, ale świadkowie podjęli próbę tzw. obywatelskiego zatrzymania w trakcie którego, doszło do szamotaniny. Awanturująca się kobieta pogryzła jednego ze świadków, który próbował ją zatrzymać. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce interwencji również mieli twardy orzech do zgryzienia. Kobieta nie zamierzała z nimi współpracować. Zostały użyte środki przymusu bezpośredniego. Awanturnica nie poddała się badaniu trzeźwości. Zostanie jej pobrana krew do analizy. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia i prowadzą czynności związane z ustaleniem tego, gdzie powstały uszkodzenia na samochodzie kierującej. Niewykluczone, że zanim samochód uderzył w drzewo uczestniczył w innej kolizji.

Pijacka szarża po chodnikach zakończona bijatyką ze świadkami · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.