bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 4435

[WIDEO] Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie!

Tytuł to jeden z popularnych sloganów i nazwa akcji profilaktycznej. Kierowcy od lat naklejają sobie naklejki z napisem "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie!" Autor tego nagrania jak uświadomił sobie co zrobił i jak się to mogło skończyć, poprzysiągł zawsze dwa razy sprawdzać czy może bezpiecznie wykonać manewr. Materiał ma już trochę czasu, nie jest "świeży" i nigdy nie był wcześniej publikowany, ale zważywszy na początek sezonu warto go w tym momencie pokazać.

ReklamaWarto tutaj nadmienić, że doszło bardzo niewielkiego do kontaktu między pojazdami, jednakże motocyklista nie zatrzymał się i odjechał.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.