bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4582

Bardzo poważny wypadek na DK-52 w Bujakowie - trzy osoby ranne!

Dziś przed godziną 12.00 na ulicy Bielskiej w Bujakowie [DK-52] doszło do wypadku, w wyniku którego trzy osoby zostały ranne.

Do czołowego zderzenia Toyoty Yaris oraz Fiata Pandy doszło na ulicy Bielskiej, w rejonie posesji nr 45. blisko granicy z Kozami. Ze wstępnych i na ten moment nie oficjalnych informacji wynika, że Toyota zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z Fiatem. W zdarzeniu uczestniczył jeszcze jeden pojazd, którego kierowcy nic się nie stało. Uszkodzenia były kosmetyczne.

Do szpitala z podejrzeniem poważnych obrażeń trafiły w sumie trzy osoby. Dwóch mężczyzn z Fiata i kobieta z Toyoty. W chwili odjazdu karetek pogotowia wszyscy byli przytomni.

Na miejscu obecni byli funkcjonariusze policji z Kobiernic oraz bielskiego WRD,. a także trzy zespoły pogotowia ratunkowego i jednostki OSP Kozy, OSP Bujaków, dwa zastępy PSP w Bielsku-Białej

Droga przez ponad godzinę była zablokowana. Zostały wytyczone objazdy lokalnymi drogami oraz ul. Sobieskiego (droga na Kęty Podlesie).

Bardzo poważny wypadek na DK-52 w Bujakowie - trzy osoby ranne · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.