bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 13090

[FOTO, WIDEO] Takiego manewru to się nikt nie spodziewał

W czwartek, 27 kwietnia przed godziną 16.00 na skrzyżowaniu Żywieckiej z PCK w Bielsku-Białej doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. W krasie uczestniczyło łącznie pięć pojazdów. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

ReklamaMoment pierwszej fazy zdarzenia widać na filmie udostępnionym przez kierowcę Suzuki. Jak relacjonował nam mężczyzna, był kompletnie zaskoczony manewrem kierowcy Audi. Zaczął gwałtownie hamować, ale mimo wszystko doszło do niewielkiego kontaktu między pojazdami. Uderzenie nie było mocne ale wystarczyło, by kierowca Audi stracił panowanie nad kierownicą. Przejechał przez wysepkę oddzielającą pasy ruchu i zderzył się z stojącym przed skrzyżowaniem Nissanem, który został pchnięty na Toyotę, a Toyota dobiła do BMW. Tym sposobem łącznie uszkodzonych zostało pięć samochodów.

Kolizja z udziałem pięciu samochodów na skrzyżowaniu Żywieckiej z PCK w Bielsku-Białej - 27.04.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Uczestnikom udzielono pomocy medycznej. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jak udało się nam ustalić, wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Co było powodem tego, że kierowca Audi wykonał taki, a nie inny manewr? Jak tłumaczył było to spowodowane pomyłką i chwilowym zamyśleniem.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.