bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 maja 2023
  • wyświetleń: 1778

Wypadek na Armii Krajowej. Policja szuka świadków

Policjanci z Bielska-Białej poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 20 kwietnia o godzinie 17:08 w Bielsku-Białej przy ul. Armii Krajowej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Borową.

Wypadek na Armii Krajowej - 20.04.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


W chwili, kiedy kierująca samochodem marki Toyota, wykonywała manewr skrętu w lewo, kierujący pojazdem marki Volkswagen wykonywał manewr wyprzedzania Toyoty. Między pojazdami doszło do kontaktu, w wyniku którego kierujący pojazdem Volkswagen uderzył w drzewo, doznając obrażeń ciała. Więcej o zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Wypadek na Armii Krajowej. Kierowca VW w ciężkim stanie!

Policjanci proszą wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 712 80 lub 47 85 713 29, 47 85 712 55, adres poczty elektronicznej kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl.

BM / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.