bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 maja 2023
  • wyświetleń: 4258

Nowe samochody w WORD. Można zadecydować, w którym zdawać

Od dzisiaj (poniedziałek, 8 maja) egzaminy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej odbywają się w nowych samochodach Toyota Yaris. Ich prezentacja odbyła się 27 kwietnia. Bielski WORD przedstawił harmonogram egzaminów.

Prezentacja nowych samochodów egzaminacyjnych w WORD Bielsko-Biała - 27.04.2023 · fot. WORD Bielsko-Biała


27 kwietnia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie dyrekcji z instruktorami nauki jazdy. Podczas spotkania zostały zaprezentowane nowe pojazdy egzaminacyjne na kat. B.

- Wszyscy obecni mieli możliwość zapoznać się z wyposażeniem naszych nowych toyot Yaris oraz wykonać jazdy próbne. Instruktorom dziękujemy za liczne przybycie, a kursantów zapraszamy do nas na egzaminy w pachnących nowością "Yariskach" - poinformował WORD Bielsko-Biała.

WORD przedstawił harmonogram wdrażania nowych pojazdów egzaminacyjnych na kategorię „B”. Kursanci mogą zadecydować, czy chcą zdawać w starym lub nowym samochodzie - w tym celu należy zapisać się na odpowiednio wybraną godzinę egzaminu państwowego.

Godziny egzaminów na nowych pojazdach
Godziny egzaminów na nowych pojazdach · fot. WORD Bielsko-Biała

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.