bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 9 maja 2023
  • wyświetleń: 18970

Nie żyje wójt Jaworza. Spadł z okna hotelu na Sardynii

Nie żyje Radosław Ostałkiewicz, wójt gminy Jaworze - informuje telewizja TVN24. Jak podaje stacja, w nocy z poniedziałku na wtorek samorządowiec wypadł z okna hotelu na Sardynii i zginął na miejscu.

Radosław Ostałkiewicz
Radosław Ostałkiewicz · fot. Bielskie Drogi


Włoskie media, cytowane przez TVN24 poinformowały we wtorek o tragedii, do której doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w hotelu w centrum Cagliari na Sardynii. Jak podawały, zginął wójt polskiego miasta.

- Doniesienia te potwierdził w rozmowie z Polską Agencją Prasową konsulat honorowy w Cagliari. 44-letni wójt Jaworza składał wizytę z polską delegacją. Jak napisały włoskie media, wypadł z okna pokoju na czwartym piętrze, w którym był z kolegą. Według policji mężczyzna siedział na parapecie i stracił równowagę. Według doniesień, służby zaalarmował przechodzień, ale na ratunek było już za późno. Czterdziestoczterolatek zginął na miejscu - informuje TVN24.Radosław Ostałkiewicz był zaangażowany w wiele projektów poprawiających bezpieczeństwo. Aktywnie wspierał wszelkie akcje profilaktyczne organizowane na terenie Gminy Jaworze.

mp / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.