bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 maja 2023
  • wyświetleń: 4077

[WIDEO, FOTO] Policyjny konkurs na ważnym skrzyżowaniu. Utrudnienia

W czwartkowe przedpołudnie portal Bielskie Drogi poinformował o wyłączonej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Partyzantów z Andersa i Bora Komorowskiego w Bielsku-Białej. Powód? Konkurs na najlepszego Policjanta Ruchu Drogowego na Śląsku. Właśnie w tym miejscu mundurowi kierowali ruchem.

Policyjny konkurs na ważnym skrzyżowaniu. Utrudnienia w ruchu - 11.05.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak informuje Policja Śląska, to drugi dzień walki o miano najlepszego Policjanta Ruchu Drogowego na Śląsku.

Policyjny konkurs na ważnym skrzyżowaniu. Utrudnienia w ruchu - 11.05.2023 · fot. Facebook / Policja Śląska


- Dzisiaj mundurowi w białych czapkach sprawdzili swoją wiedzę w teście teoretycznym, a następnie kierowali ruchem na jednym z największych skrzyżowań w Bielsku-Białej... I to jeszcze nie koniec ich zmagań… Jutro ostatni etap i wyłonienie zwycięzcy, który będzie reprezentował Śląsk w zawodach ogólnopolskich - przekazała w mediach społecznościowych.Jak informowaliśmy, w związku z konkursem występowały utrudnienia w ruchu. - Nie działa sygnalizacja świetlna. Prawdopodobnie została wyłączona w związku z policyjnym konkursem. Mundurowi wybierają najlepszego policjanta, a jednym z zadań jest kierowanie ruchem. Fajnie, ale światła nie działają i póki co nikt ruchem nie kieruje - podawaliśmy o godzinie 11.15 na naszym profilu na Facebooku.

Loading...


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.