bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 maja 2023
  • wyświetleń: 1835

Chybie: w sobotę rajd rowerowy. Utrudnienia dla kierowców

W najbliższą sobotę, 20 maja, na terenie gminy Chybie i Strumień odbędzie rajd rowerowy. Po dłuższej przerwie powraca impreza organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu. Trasa rajdu liczy 27 kilometrów. Nie obędzie się bez utrudnień dla kierowców. Przedstawiamy szczegółowy plan.

Uczestnicy wystartują w godzinach 10.45 - 11.00 z boiska przy szkole podstawowej nr 2 w Chybiu. I-etap liczy około 13 kilometrów i wiedzie w gminie Chybie ulicami: Poranną, Leśną, Graniczną, Wyzwolenia, Skośną, Sienkiewicza, Olchową, Zawala, Polną, Teligi, Okrężną, Targową, Jesionową, Kwiatową, oraz Polna oraz w gminie Strumień ulicą Rolną. Półmetek zlokalizowany jest na terenie boiska LKS Orzeł Zabłocie.

Zawodnicy po krótkiej przerwie, w zależności od warunków atmosferycznych, ruszą na II-etap w godzinach 13.15 - 13.30. Do pokonania będą mieli kolejne 13 kilometrów ulicami gminy Strumień: Rolna, Skotnica, Torfowa, Miodowa, Solna, Brzegowa, Pasieczna, Kolejowa, Wiejska, Kręta, Zielona oraz gminy Chybie: Broniewskiego, Wojska Polskiego, Pod Dudnią, Reja, Dworcowa, Bielska. Na metę zlokalizowaną w amfiteatrze dojadą około godziny 14.30 - 14.45.

pj, sid / bielskiedrogi.pl

źródło: Gmina Chybie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.