bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 maja 2023
  • wyświetleń: 2251

Wsiadła za kółko mimo zakazów. Był to początek jej problemów...

Policyjni z Wydziału Prewencji bielskiej komendy zatrzymali kierującą, która w ogóle nie powinna wsiadać za kółko. 27-latka miał na swoim koncie aż 3 aktywne sądowe zakazy kierowania pojazdami. Dodatkowo okazało się, że pojazd prowadziła pod wpływem środków odurzających oraz była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Wsiadła za kółko mimo zakazów. Był to początek jej problemów...
Wsiadła za kółko mimo zakazów. Był to początek jej problemów... · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zatrzymania 27-letniej kierującej samochodem marki KIA doszło wczoraj na ulicy Jeździeckiej w Bielsku-Białej. Szybko wyszło na jaw, że kobieta w ogóle nie powinna wsiadać za kółko, ponieważ obowiązywały ją aż 3 zakazów prowadzenia.

Dodatkowo 27-latka kierowała pojazd, będąc pod wpływem środków odurzających oraz była poszukiwana do odbycia kary więzienia za popełnione już wcześniej przewinienia. Kierująca została zatrzymana, po czym przewieziona do Zakładu Karnego w Katowicach.

Za popełnione przestępstwa zostaną jej przedstawione kolejne zarzuty. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.