bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 maja 2023
  • wyświetleń: 4225

[FOTO] Zepchnął Audi z drogi i uciekł. Zgubił tablice rejestracyjne

W środę, 24 maja chwilę przed godziną 9.00 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju doszło do zdarzenia drogowego. Kolizja miała miejsce na pasie w stronę Katowic, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Spokojną. Na miejsce skierowano patrol policji.

Kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 24.05.2023
Kolizja na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 24.05.2023 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


- Kierujący samochodem ciężarowym marki Renault wykonując nieprawidłowo manewr zmiany pasa ruchu, doprowadził do zderzenia z kierująca samochodem marki Audi - informuje sierż. Jadwiga Śmietana z KPP w Pszczynie. Kierujący ciągnikiem siodłowym odjechał z miejsca kolizji. Policjanci nie mieli trudności z ustaleniem właściciela pojazdu, bowiem przy kolizji z auta odpadła tablica rejestracyjna. Prawdopodobnie kierowca samochodu ciężarowego nawet nie poczuł spotkania z innym pojazdem.

41-letni mężczyzna, kierujący samochodem ciężarowym został ukarany mandatem karnym. Nikomu nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały kilkanaście minut.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.