bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 maja 2023
  • wyświetleń: 2730

[FOTO] Kierowca zasnął za kółkiem. Poranna kolizja w Ogrodzonej

W czwartek, 25 maja po godzinie 6.00 rano w Ogrodzonej zderzyły się dwa samochody osobowe. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikt nie został ranny.

Na drodze wojewódzkiej nr 944 w Ogrodzonej doszło do groźnego zderzenia dwóch pojazdów. Kierujący osobową Skodą zjechał na przeciwległy pas ruch i doprowadził do kolizji z Fiatem 500. Siła uderzenia była duża. Oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Poszkodowana właścicielka Fiata na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń ciała.

kolizja wypadek
Zderzenie dwóch osobówek w Ogrodzone - 25.05.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak informuje nas podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy KPP Cieszyn - sprawcą zdarzenia był 25-letni kierujący Skodą, który na skutek zmęczenia zasnął za kierownicą. Został ukarany mandatem karnym.

kolizja wypadek
Zderzenie dwóch osobówek w Ogrodzonej - 25.05.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Pamiętajmy, że decydując się wsiąść za kierownicę oprócz stanu technicznego pojazdu, powinniśmy również zadbać o nasze samopoczucie i komfort psychiczny. Nie tylko alkohol czy używki mogą spowodować, że kierując doprowadzimy do wypadku. W tym konkretnym zdarzeniu na szczęście obyło się bez osób rannych.

pj / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.