bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 maja 2023
  • wyświetleń: 11045

[FOTO] Groźne zdarzenie w Chybiu. Było o krok od tragedii!

W piątek, 26 maja około godziny 19.00 w Chybiu na ul. Wyzwolenia doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Motorowerzystka potrąciła dziecko. Jak do tego doszło?

Wypadek w Chybiu - 26.05.2023
Wypadek w Chybiu - 26.05.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Policjanci wstępnie ustalili, że 9-letnie dziecko wbiegło, poza przejściem dla pieszych, przed jadący prawidłowo motorower, którym kierowała 58-letnia kobieta. Kierująca w celu uniknięcia zderzenia z dzieckiem gwałtownie skręciła, w wyniku czego wjechała do rowu. Niestety nie obeszło się bez potrącenia, jednak nie było one centralne (motorower jedynie zahaczył malucha). Gdyby kobieta nie wykonała manewru obronnego i sama nie naraziła się na obrażenia, mogłoby się to skończyć tragicznie.

Zarówno kierująca motorowerem jak nieletni zostali przewiezieni do szpitala, ich urazy nie zagrażają życiu. Jeszcze przed odjazdem karetki pogotowia ratunkowego, policjanci wykonali badanie trzeźwości kierującej motorowerem. 58-latka była trzeźwa. Trwają dalsze czynności w sprawie.

Wypadek w Chybiu - 26.05.2023
Wypadek w Chybiu - 26.05.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika

pj, sid / bielskiedrogi.pl

źródło: podkom. Krzysztof Pawlik / KPP Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.