bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 31 maja 2023
  • wyświetleń: 36649

[FOTO] Grodziec: wypadek na S-52. Dwie osoby trafiły do szpitala

W środę, 31 maja około godziny 8.35 na S-52 w Grodźcu doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Kraksa miała miejsce na jezdni w stronę Bielska-Białej, pod wiaduktem prowadzącym do Bielowicka. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Wypadek na S-52 w Grodźcu - 31.05.2023 · fot. nadesłane przez czytelników


Wstępnie była mowa o siedmiu osobach poszkodowanych. Wszystkim udzielono pomocy medycznej. Dwie poważnej ranne osoby trafiły do szpitala na dalsze badania. To pasażerka Skody i jeden z pracowników służby drogowej. Okoliczności wypadku badają policjanci z bielskiej drogówki.

Z relacji świadków wynika, że Skoda Kamiq na czeskich numerach rejestracyjnych, najechała na tył pojazdu służby drogowej, który z niewielką prędkością poruszał się pasem awaryjnym.

Kilkanaście minut po godzinie 10.00 udało się udrożnić lewy pas w stronę Bielska-Białej. Chwilę przed godziną 11.00 droga została odblokowana. Policjanci prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego. Ostateczna kwalifikacja zdarzenia (wypadek lub kolizja) będzie znana dopiero po zakończeniu pełnej diagnostyki u hospitalizowanych uczestników kraksy.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.