bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 31 maja 2023
  • 1 czerwca 2023
  • wyświetleń: 28609

[WIDEO] Ułamki sekund do tragedii. Piesi cudem uniknęli śmierci!

Jak bumerang wrócił temat przejść dla pieszych. Przed Wami jeszcze materiał filmowy z dzisiejszego poranka. Zarejestrowana sytuacja miała miejsce w Ochabach Małych na trasie DK-81. Autor nagrania informuje, że poza przesłaniem filmu do naszej redakcji, złożył zawiadomienie do KWP w Katowicach. Film jest już w rękach policjantów, którzy ustalają kierującego Peugeotem. Czeka go rozmowa i być może przesiadka na inny środek lokomocji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na jakiś czas pożegna się ze swoimi uprawnieniami do kierowania pojazdami.Od redakcji:

Serdecznie dziękujemy za nadsyłane przez nas filmy. Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoim nagraniem z kamery samochodowej, to zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Przy okazji informujemy, że w ostatnim czasie wpłynęło do nas sporo nagrań, które będziemy niebawem publikować . Mimo szczerych chęci nie damy rady "puścić" wszystkiego na raz. Przygotowanie nagrań do publikacji, zwłaszcza cenzura wizerunków jest dość czasochłonna. Za chwilę długi czerwcowy weekend i będzie to doskonały moment by nadrobić zaległości. Bądźcie cierpliwi, bo parę "perełek" na pewno będzie ;)


Do publikacji czeka 25 filmów nadesłanych w ostatnim czasie na naszą skrzynkę. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Do publikacji czeka 25 filmów nadesłanych w ostatnim czasie na naszą skrzynkę. Prosimy o chwilę cierpliwości. · fot. bielskiedrogi.pl

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.