bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 22 czerwca 2017
  • wyświetleń: 30331

Tragiczny wypadek na al. Andersa, nie żyje motocyklista

Do zdarzenia doszło około godziny 14:40 w Bielsku-Białej na al. Andersa w rejonie skrzyżowania z drogą S-52.

Reklama

Jak wstępnie wiadomo, doszło do zderzenia dwóch motocyklistów, którzy poruszali się al. Andersa w stronę Mazańcowic. Prawdopodobnie czerwony motocykl skręcał w lewo i w tym momencie był wyprzedzany przez srebrny motocykl. Doszło do zderzenia w wyniku, którego kierowca srebrnego motocykla uderzył w latarnię po środku pasa zieleni. Reanimacja prowadzona przez świadków, a następnie załogę pogotowia ratunkowego nie przyniosła efektów. Funkcje życiowe 36-letniego mężczyzny nie powróciły. Kierowca czerwonego motocykla trafił do szpitala. W chwili odjazdu karetki był przytomny.

Na miejscu pracują policjanci z bielskiej drogówki, prokuratura i straż pożarna. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia. Aleja Andersa jest całkowicie nieprzejezdna w stronę Mazańcowic. Są bardzo duże utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godziny 18:00.

Tragiczny wypadek na al · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.