bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 31 maja 2023
  • wyświetleń: 117

Kolejny sezon Ekstraklasy zapowiada się znakomicie

Artykuł sponsorowany:

Obecny sezon piłkarski dobiega końca. Choć na gruntowne podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, to już dziś chcielibyśmy poruszyć jeden temat. Mianowicie, skupić się na najlepszych polskich drużynach, które w końcu zaczęły wyraźnie wyróżniać się na tle reszty ligi. Mamy tutaj na myśli Raków, Legię, Pogoń oraz Lecha.

piłka nożna


Raków w końcu z mistrzostwemChoć nie udało się zdobyć dubletu, to Raków i tak może być z siebie zadowolony. Sięgnięcie po mistrzostwo Polski jest ogromnym sukcesem, który już na stałe zapisze ten klub w historii polskiego futbolu. Drużyna Marka Papszuna grała znakomicie, choć na koniec złapała lekką zadyszkę.

Właśnie dlatego jesteśmy tak ciekawi tego, co pokaże Raków w nadchodzącym sezonie. Nowy, niedoświadczony trener, gra na trzech frontach… Cóż, to z pewnością będzie ogromne wyzwanie. Sam właściciel klubu przyznaje, że kolejne rozgrywki mogą nie być tak udane jak obecne. Wierzymy jednak, że zespół z Częstochowy stanie na wysokości zadania, awansuje do fazy grupowej europejskich pucharów i wywalczy miejsce w pierwszej ligowej czwórce.

Legia znów będzie walczyć o mistrzaW Warszawie kibice oczekują mistrzostwa co sezon. Na ten moment na tytuł czekają jednak od dwóch lat. Kosta Runjaić dobrze poukładał zespół, jednak problemem nadal jest krótka ławka. Nawet w tym roku Legia ewidentnie grała słabiej w lidze po meczach w Pucharze Polski (który ostatecznie wygrała). To pokazuje, że kadra obecnie nie jest gotowa do gry na trzech frontach i potrzebuje wzmocnień. Jednak czy te się pojawią? W budżecie nie ma wiele pieniędzy, jednak mimo to już teraz udało się dogadać z obecnym napastnikiem Jagiellonii Białystok. Newralgicznych pozycji do obsadzenia jest jednak więcej, dlatego też zobaczymy, jak poradzi sobie dyrektor sportowy.

Pewne jest jedno - od Legii zawsze będzie się wiele oczekiwać. Kolejny sezon musi udowodnić, że to dalej najlepsza polska drużyna. W innym wypadku chyba trzeba będzie ustalić, że czasy absolutnej dominacji ligi ten klub ma już za sobą.

Chciałbyś obstawiać mecze piłkarskie? Pamiętaj, że Betfan to legalny polski bukmacher.

Pogoń na stałe w TOP4?Początek sezonu był dla Portowców bardzo ciężki. Nowy trener miał trudne początki w Szczecinie. Jens Gustafsson nie znał wcześniej Ekstraklasy. Musiał poznać ligę, zespół. A przecież oczekiwania wobec Pogoni były spore. Legia w kryzysie, Lech musiał walczyć na dwóch frontach. To był idealny czas na walkę o mistrzostwo. Jednak i Pogoń na początku sobie nie radziła. Z czasem jednak trener pokazał, że jest fachowcem z prawdziwego zdarzenia. Wierzymy, że dokonując kilku wzmocnień, klub ze Szczecina będzie w przyszłym sezonie jeszcze silniejszy.

Piękna przygoda Lecha w pucharachLech zdecydowanie ma dużo do udowodnienia. Dzięki dojściu do ćwierćfinału Ligi Konferencji zyskał wiele cennych punktów w europejskim rankingu. To oznacza, że na pewno będzie rozstawiony w początkowych fazach eliminacji w przyszłym sezonie. To po prostu trzeba wykorzystać. Ważne jest jednak również to, aby naprawdę powalczyć o mistrzostwo Polski. W tym sezonie ten cel z listy mógł zostać wykreślony bardzo szybko.

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018.