bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 23 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5366

Nocna kraksa w Buczkowicach, Passat wjechał w drzewo

Do zdarzenia doszło w Buczkowicach na ul. Wiślańskiej około godziny 1:30

Jadący w stronę Szczyrku z dużą prędkością 20-letni kierowca Volkswagena Passata, utracił panowanie nad samochodem i uderzył w nasyp przy prawej krawędzi jezdni. Samochód obrócił się na dach i sunął około 70 metrów taranując wszystko na swojej drodze. Zniszczeniu uległy min. znaki drogowe oraz tablica z mapą Szczyrku. Elementy uszkodzonego samochodu były porozrzucane na odcinku ok. 100 metrów.

Kierowca Volkswagena wyszedł z samochodu o własnych siłach. Po przebadaniu przez zespół pogotowia ratunkowego, ze wzdlędu na charakter zdarzenia zadecydowano o dodatkowych badaniach w szpitalu.

Wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia zajęli się policjanci z bielskiej drogówki. Kierowca tłumaczył się, że ktoś wymusił na nim pierwszeństwo i to było powodem poślizgu. Podczas realizacji zdjęć do materiału, przez około pół godziny obok miejsca wypadku przejechały raptem cztery samochody.

Nocna kraksa w Buczkowicach, Passat wjechał w drzewo · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.