bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4281

Nocne dachowanie w Jasienicy z promilami w tle

Reklama

Do zdarzenia doszło około godziny 2:40 na ul. Strumieńskiej w Jasienicy

Kierowca Renault Clio jadący w stronę Rudzicy, na łuku drogi utracił panowanie nad samochodem. Auto najpierw uderzyło w krawężnik, później w barierkę i znaki drogowe, a następnie wylądowało na dachu tuż przed wjazdem do prywatnej posesji.

Okoliczni mieszkańcy obudzeni głośnym hukiem zaalarmowali służby o wypadku samochodowym. Po przyjeździe ratowników na miejsce zdarzenia, kierowca znajdował się już poza samochodem pod opieką jednego ze strażaków lokalnego OSP, który mieszkał w pobliżu.

Kontakt z rannym mężczyzną był dość mocno utrudniony ze względu na barierę językową i jak się później okazało, ze względu na fakt, że obywatel Turcji wydmuchał ponad promil. Mężczyzna z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami, został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala na dalsze badania. Policjanci drogówki sporządzili odpowiednią dokumentację, która zostanie przekazana do sądu.

Nocne dachowanie w Jasienicy z promilami w tle · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.