bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 15 czerwca 2023
  • wyświetleń: 929

Betoniarnia Górki Wielkie

Artykuł sponsorowany:

Beton to uniwersalny materiał budowlany o wyjątkowych właściwościach. Pozwala na tworzenie różnorodnych konstrukcji, realizację projektów infrastruktury w terenie, a także na wykonywanie elementów ozdobnych. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy betonu. Działamy od roku 1999 - a bazę dla przedsiębiorstwa stanowiło rodzinne przedsięwzięcie: Produkcja i sprzedaż betonu Marian Zawiła.

Betoniarnia Górki
fot. mat. prasowe


Kontynuujemy myśl...Kładziemy nacisk na ciągły rozwój - aby uczcić pamięć założycieli pierwszego przedsiębiorstwa - naszych rodziców. W tym celu wprowadziliśmy firmę w XXI wiek. Jesteśmy betoniarnią z rozbudowanym zapleczem technologicznym, skomputeryzowanym oraz wyposażonym w wielofunkcyjne urządzenia.

…z nowymi pomysłamiNa wyposażenie składają się m.in. mieszarka dwuwałowa. Produkcja betonu zachodzi w sposób w pełni zautomatyzowany. Kluczem do jakości naszych produktów są także najwyższej jakości komponenty - pochodzące jedynie od znanych i cenionych producentów - oraz optymalne określenie ich proporcji. Korzystamy z organicznych surowców, cementu, kruszywa, wody, jak również z dodatków chemicznych. Mają one różnorodne zastosowanie - odpowiadają za zwiększenie wodoszczelności, przyspieszanie lub opóźnianie wiązania, napowietrzanie. Receptury mieszanek oraz ich parametry są natomiast weryfikowane w laboratoriach przez naszych specjalistów. Produkujemy różnorodne rodzaje betonowych mieszanek.

I pasjąJesteśmy dumni, że produkowane przez naszą firmę betony odpowiadają normie europejskiej PN-EN 206-1 „Beton. Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność”. Oprócz tego zostaliśmy oznaczeni przy pomocy Krajowego Certyfikatu Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji. Dzięki temu nasze wyroby mogą być oznaczane jako znak budowlany „B”.

Mimo ciągłego rozwoju i dynamicznej produkcji wierzymy, że u podstaw naszego sukcesu leży także komunikacja. W związku z tym biuro firmy jest otwarte dla zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.30. Można się z nami skontaktować również telefonicznie w celu zamówienia dostawy - także poza godzinami pracy biura, nawet w soboty. Nasza oferta dostępna na stronie internetowej www.betoniarniagorki.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.