bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 czerwca 2023
  • 18 czerwca 2023
  • wyświetleń: 3500

Rajd i parada. W weekend szykują się drogowe utrudnienia

Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym w najbliższy weekend. W sobotę, 18 czerwca ze względu na rajd rowerowy, z kolei dzień później - Parady Nowoorleańskiej. Komunikaty w tej sprawie opublikował Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Parada Nowoorleańska w Bielsku-Białej -20.06.2021
Parada Nowoorleańska w Bielsku-Białej -20.06.2021 · fot. Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej


W związku z organizacją rajdu rowerowego "Szutry Śląskie" w sobotę, 17 czerwca w godzinach od 9.00 do 9.30 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym na czas przejazdu uczestników wydarzenia ulicami: Pocztową, Olszówki, Bystrzańską, Partyzantów, Bobrową, Straconki, Żywiecką, Górską.

Z kolei w niedzielę, 18 czerwca w godzinach od 16.15 do 17.00, w związku z organizacją Parady Nowoorleańskiej, zostaną wyłączone z ruchu drogowego na trasie przemarszu z pl. Ratuszowego następujące ulice: Ratuszowa, 11 Listopada, Cechowa, Norberta Barlickiego z przejściem podziemnym do pl. Bolesława Chrobrego następnie ulice: Wzgórze, Podcienie na Rynek.

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.