bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 21 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2414

Głową próbował wyważyć drzwi autobusu. Trafił na izbę wytrzeźwień

We wtorek, 20 czerwca przed godziną 23.00 na ul. Stojałowskiego w Bielsku-Białej doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Na pierwszy rzut oka sytuacja wyglądała na potrącenie, ale nic bardziej mylnego. Pijany mężczyzna próbował wsiąść do autobusu, który właśnie ruszał z przystanku. Drzwi próbował wyważyć uderzając w nie głową...

Głową próbował otworzyć drzwi autobusu - 20.06.2023
Głową próbował otworzyć drzwi autobusu - 20.06.2023 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Delikwent kilkukrotnie przyłożył głową w zamknięte drzwi, ale te nie miały zamiaru się poddać. Nietrzeźwy i ranny w głowę awanturnik osunął się na chodnik. Zareagował kierowca autobusu, który zdezorientowany przebiegiem sytuacji przerwał kurs. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie ratunkowe. Po opatrzeniu ran niedoszłego pasażera policjanci zdecydowali, że konieczne będzie osadzenie mężczyzny na izbie wytrzeźwień.

Głową próbował otworzyć drzwi autobusu - 20.06.2023
Głową próbował otworzyć drzwi autobusu - 20.06.2023 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Jak wytrzeźwieje będzie musiał zmierzyć się nie tylko z kacem i rachunkiem za izbę wytrzeźwień. Jego próby nocnej podróży autobusem MZK mogą skończyć się dla niego kilkoma mandatami m.in. za zakłócanie ładu i porządku publicznego oraz za utrudnianie ruchu drogowego. Następnym razem będzie wiedział, że prościej jest wezwać taksówkę lub się przespacerować niż głową otworzyć zamknięte drzwi autobusu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.